17 10 2019     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)
Осіннього погожого дня, 16 жовтня 2019 року, у Городоцькому районному центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю відбувся захід, приурочений  Дню українського козацтва, Дню захисника України, який відзначається щорічно 14 жовтня в день Покрови Пресвятої Богородиці.
16 10 2019     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)
Відповідно до статті 43 Конституції України кожна людина має право на працю, тобто можливість заробляти собі на життя роботою, яку вона вільно обирає, або на яку вільно погоджується. Так, Хмельницькою обласною службою зайнятості здійснюється системна інформаційно-роз’яснювальна робота спрямована на інформування населення щодо легальної зайнятості, державних соціальних гарантій, переваг системи соціального страхування, ризиків нелегального працевлаштування.
16 10 2019     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)
Станом на 1 жовтня 2019 року у Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, на обліку перебуває 279,3 тисяч осіб.
16 10 2019     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)
За моніторинговими даними заборгованість із заробітної плати станом на 14 жовтня 2019 року складає 7,9 млн гривень.
15 10 2019     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)
Дякуючи багаторічній співпраці з ВГО «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень», фахівці Хмельницького Центру реабілітації «Родинний затишок»  та фахівці ГО Хмельницького Фонду соціального захисту та реабілітації осіб з інвалідністю інвалідів разом з заступником начальника управління праці та соціального захисту населення м.Хмельницького Валентиною Костенецькою  мали змогу взяти участь у десятій Всеукраїнській нараді «Підготовка альтернативного звіту до Комітету ООН з прав осіб з інвалідністю при виконанні Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю в 2016-2019рр.».
11 10 2019     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)
Вже доброю традицією Хмельницької обласної служби зайнятості стало проведення обласних профорієнтаційних заходів для учнівської молоді, так 10 жовтня «Країна професійного вибору» гостинно відчинила двері для 1,5 тис. старшокласників міста Хмельницького та Хмельницького району.
10 10 2019     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)
Міністерство соціальної політики України у співпраці та за підтримки Координатора  проектів ОБСЕ в Україні впроваджує проект «Поширення національного механізму  взаємодії  суб'єктів, які  здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» в 12 областях України. Виконавчими партнерами проекту у Хмельницькій, Чернівецькій та Луганській областях є  Департаменти соціального захисту населення обласних державних адміністрацій, а також Благодійний фонд «Ксена», Громадська організація «Сучасник плюс» та РПСОЦ «Жінки Донбасу».
07 10 2019     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)

Ось і завітала в Україну щедра осінь. В перші дні жовтня в Центрі реабілітації «Родинний затишок» відбулося свято Осені. Цьогоріч воно видалося особливим і неповторним, і проводилося під гаслом «Осінній ярмарок».

На один день Центр поринув в чудову осінню казку. Молодь з інвалідністю   з нетерпіням чекали свята, старанно готували композиції з овочів, фруктів, квітів та з усього, чим багата природа, готували костюми, вивчали  пісні про золотокосу красуню Осінь, розучували  таночки.

07 10 2019     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)
Вебсайт  Державної служби зайнятості України «Єдине соціальне середовище зайнятості» (www.dcz.gov.ua ) – це сучасний онлайн-сервіс, що надає можливість швидкого пошуку вакансій та резюме по всій Україні.
03 10 2019     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)
2 жовтня природа подарувала чудовий теплий день. Дружні обійми і радісні усмішки, веселі ігри і сюрпризи чекали дітей у Шепетівському  центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю.

Страница 1 из 107  > >>