25 02 2020     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)
Одним із критеріїв підбору працівників для роботодавця є його професіоналізм. Зважаючи на це, служба зайнятості пропонує безробітним пройти професійне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації під гарантоване легальне  працевлаштування.
24 02 2020     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)
Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт «Інклюзивний дизайн», який проводиться громадською організацією осіб з інвалідністю «Креавіта». Основна мета конкурсу - виявлення кращих проектів, які демонструють можливі архітектурно-конструктивні, дизайнерські рішення із використанням сучасних технологій створення інклюзивного середовища життєдіяльності, у тому числі для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.
20 02 2020     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)
База вакансій Хмельницької обласної служби зайнятості є загальнодоступною для усіх користувачів вебсайту. Щоденно, за поданою роботодавцями інформацією вносяться дані про вільні робочі місця (в т.ч. вимоги, завдання та обов’язки, заробітна плата).
18 02 2020     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)
18 лютого 2020 року Хмельницький  Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Родинний затишок» відвідали працівники Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва.
18 02 2020     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)
Коли мова заходить про безробіття, першою інстанцією, куди звертається людина за допомогою є центр зайнятості. Фахівці служби зайнятості консультують та допомагають у виборі підходящої роботи, або й взагалі пропонують підвищити кваліфікацію чи перенавчитися на спеціальності, які мають більший попит на ринку праці.
14 02 2020     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)
Хмельницька обласна служба зайнятості здійснює системну інформаційно-роз’яснювальну роботу спрямовану на інформування населення щодо легальної зайнятості, державних соціальних гарантій, переваг системи соціального страхування, ризиків нелегального працевлаштування.
11 02 2020     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» (далі – Порядок), у 2020 році можуть бути забезпечені заходами з реабілітації діти з інвалідністю не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу (далі – ДЦП), а також з іншими захворюваннями.

11 02 2020     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)

У січні в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 4,3 тис. вакансій.

«Про потребу у працівниках в області поінформували 1,5 тис. роботодавців. Завдяки активній співпраці 24% вакансій було укомплектовано», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

11 02 2020     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)

За моніторинговими даними заборгованість із заробітної плати станом на 10 лютого 2020 року складає 5,3 млн гривень.

У структурі боргу заборгованість на:

Страница 1 из 115  > >>