До уваги одержувачів пільг та житлових субсидій у грошовій безготівковій формі

Якщо громадяни, які отримували пільги/житлові субсидії у грошовій безготівковій формі через АТ «Ощадбанк», споживали комунальні послуги в опалювальний сезон 2020/2021 року на суму, меншу за розмір пільги/субсидії, на їх обліковому записі в АТ «Ощадбанк» станом на 1 червня 2021 року залишились зекономлені кошти пільги/житлової субсидії.

Такі кошти виплачуються одержувачам пільг/житлових субсидій            АТ “Ощадбанк” шляхом перерахування їх на поточні рахунки зазначених осіб, відкриті в АТ “Ощадбанк”, про що АТ “Ощадбанк” інформує одержувачів шляхом надсилання смс-повідомлення (у разі наявності інформації про номер мобільного телефону) або інформаційного повідомлення через електроні засоби зв’язку (за наявності). У разі відсутності рахунка в АТ «Ощадбанк» рахунок відкривається за зверненням одержувача пільг/житлової субсидії в порядку, визначеному АТ “Ощадбанк”.

Отже, з питання виплати зекономлених коштів пільги/житлової субсидії необхідно звертатись до відділень АТ “Ощадбанк”.

Залишки коштів, за якими не буде звернень щодо їх виплати, 20 грудня поточного року припиняють обліковуватись АТ “Ощадбанк” за такими обліковими записами одержувачів пільг/житлової субсидії та протягом двох робочих днів повертаються на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.

 

 

 

Зразки заповнення заяви і декларації  за посиланням: https://nssu.gov.ua/storage/app/sites/22/subsidii/zrazok.pdf