01 04 2020     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020року № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” на території України з метою запобігання поширенню коронавірусу запроваджено обмежувальні протиепідеміологічні заходи.
30 03 2020     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)
З початку року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 34,4 тис. осіб, з яких 19,6тис. мали статус безробітного.
27 03 2020     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)

У зв’язку із запровадженням в Україні карантину, Державним центром зайнятості 17.03.2020 був затверджений Протокол обслуговування центрами зайнятості/філіями клієнтів служби зайнятості на період дії карантину або надзвичайної ситуації.

Згідно Протоколу, прийом громадян тимчасово призупинений.

19 03 2020     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)
З урахуванням прийнятих рішень Кабінету Міністрів України та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричинених коронавірусом COVID-19, Хмельницька обласна служба зайнятості запроваджує на період карантину тимчасові особливості обслуговування клієнтів:
16 03 2020     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)
За моніторинговими даними заборгованість із заробітної плати станом на  01 березня 2020 року складає 9,7 млн гривень.
16 03 2020     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)

Хмельницька обласна служба зайнятості продовжує спільну роботу з місцевими органами влади, роботодавцями, соціальними партнерами щодо надання додаткової соціальної підтримки безробітним шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

12 03 2020     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)
Хоча зима цього року видалася не дуже холодною, але все одно, всім хочеться справжнього тепла. З нетерпінням усі чекають  теплих промінців сонечка та перших весняних квітів. Весна вважається часом нових надій, пробудження природи, тепла і яскравих фарб.  Адже з першими кроками весни, появою тендітних пролісків приходить чудовий і радісний день -  свято Весни, яке традиційно вважається святом жіноцтва.
11 03 2020     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)

З початку року понад 2 тис. роботодавців поінформували обласну службу зайнятості про потребу у працівниках, у базі даних налічувалось 7,6 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив  5876,7 грн.

За словами директора Хмельницького обласного центру зайнятості Сергія Черешні завдяки активній співпраці з роботодавцями 36,1% вакансій було укомплектовано. Стійким попитом продовжують користуватися професії сфери торгівлі та послуг, переробної промисливості, транспорту, будівництва. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

06 03 2020     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)
Ось і прийшла весна. Через сірі та важкі хмари немовби проглядає блакитне та веселе небо. Таким прозорим та блакитним воно може бути тільки навесні. На землі з’явилися веселі дзвінкі струмочки. З самого початку вони були майже непомітні, але зовсім скоро вони наберуть силу і стануть більшими та помітнішими. Вже прилетіли перші пташки, з’явилися перші краплі з дахів, весняна мелодія прийшла на зміну зимовій тиші і звукам холодного вітру. Усе оживає! В затінку, в куточках ще де-не-де ховається сніг але з кожним днем, кожною годинкою, кучугури все меншають від теплого весняного сонечка. Довшають дні, це стає все більш помітно, а сонечко пригріває все сильніше.
05 03 2020     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)
Майже половину клієнтів Хмельницької обласної служби зайнятості складають представниці прекрасної статі. З початку року статус безробітної отримали 8,7 тис. жінок або 46,9% від загальної кількості зареєстрованих безробітних. Забезпечено роботою 1,4 тисяч жінок, зокрема 26% - знайшли роботу в переробній промисловості, 25% - оптовій та роздрібній торгівлі, а 10,2% – у сільському, лісовому, рибному господарстві.

Страница 1 из 101  > >>