Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”

Посилання на декларації керівництва Департаменту,
що знаходяться на Веб-сайті Облдержадміністрації

Перевірені посадові особи

Гловацький І.І.. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Паюк В.В.. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Водзінська І.В. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Тимофієва Л.Л.. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Голушко Д.Л. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Мосійчук О.В. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Венгер С.М.. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Маруняк В.Д.. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”

Мамрега Н.О. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Саврацька А. М. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Мевша О. М. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Бойко Т.М. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Костіна О.І. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Малащук Г.Ж. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Курянова Т.А. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Грох Н.М.. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Рачок С.І. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Мацібора Л.В. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Бельська О.В. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Поплавська М.В. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Лютовська Т.М. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Новодон О.І. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Даниленко О.П. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Воробйова В.В. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Василиків М.В. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Бленда Т.В.. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Когут Ю.Л. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Бартащук О.Ф. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Кіндзерський А.А. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Малащук І.І. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Музика І.А. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Остапішина Л.Б. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Дудченко М.Б. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Онищук В.М.. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Смірнова С.М. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Журба О.Ф. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Руда З.В. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Адамова Л.В. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Андрущенко Ю.В. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”

Сікорський В.А.Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Демченко Л.О. Заява Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Надопта В.В. Заява Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Трафанюк О.В. Заява Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Надопта В.І. Заява Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Канарський В.А. Заява Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”

Данилюк Л.І. Заява Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”
Комаринський С.І. Заява Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”

Особи на перевірку

 

 


Гловацький І.І.. Заява та Декларація про доходи Не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”