21 06 2018
Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)

Щодо повернення невикористаних сум субсидій.


Надавачами комунальних послуг проведено розрахунок невикористаних сум субсидії за опалювальний період 2017/2018 року, за результатами якого загальна сума невикористаних субсидій, що повертаються до бюджету, складає 298,4 млн. грн., у тому числі за послугу з: газопостачання – 249,5 млн. грн., електропостачання – 22,1 млн. грн., постачання холодної та гарячої води і водовідведення – 18,2 млн. грн., теплопостачання – 8,6 млн. гривень.

Частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з газу- та електропостачання для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт×г електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного календарного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію.

Підприємствами з газо- та електропостачання передано структурним підрозділам з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, міськвиконкомів списки на 93,1 тис. осіб, які мали на рахунках зекономлені суми невикористаної субсидії на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення.

Проводиться робота стосовно повідомлення зазначених у списках осіб про необхідність подання до 1 вересня заяви, на підставі якої буде проведено виплату частини невикористаної субсидії.

За оперативною інформацією з відповідними заявами на отримання зекономлених коштів субсидії звернулось 5,2 тис. громадян.