19 03 2021
Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)

В ОДА відбулося засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби


19 березня 2021 року під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Тюріна відбулося засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби обласної державної адміністрації.

За результатами обговорення комісією вирішено рекомендувати голові обласної державної адміністрації направити 6 громадян для проходження альтернативної (невійськової) служби, 1 громадянину відмовити у проходженні альтернативної (невійськової) служби у зв’язку із неявкою його без поважних причин на засідання комісії та 1 громадянину достроково припинити проходження альтернативної (невійськової) служби у зв’язку із визнанням його непридатним за станом здоров’я для подальшого проходження військової служби на підставі висновку військово-лікарської комісії.

Зазначимо, альтернативна (невійськова) служба є службою, яка запроваджується замість проходження строкової військової  служби і має на меті виконання обов'язку перед суспільством. На альтернативну (невійськову) службу направляються громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу і особисто заявили про неможливість її проходження як такої, що суперечить їхнім релігійним переконанням.