18 10 2017     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)

Станом на 1 жовтня 2017 року у Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, на обліку перебуває 296,4 тисяч осіб.

17 10 2017     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)
Постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року №735 «Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
13 10 2017     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)

12 жовтня 2017 року Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації проведено виїзну семінар-нараду на базі Городоцького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

В роботі наради взяли участь Перший заступник голови обласної ради Н.В. Андрійчук, керівництво Городоцького району, керівництво Департаменту та директори територіальних центрів області.

12 10 2017     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)

Міжнародний день білої тростини відзначається у багатьох країнах світу. Спілки незрячих людей намагаються цього дня спільно із зрячими проводити відповідні акції, спрямовані на посилення інтеграції незрячих у суспільство.

12 жовтня 2017 року на передодні Міжнародного дня білої тростини в Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва відбулась благодійна акція «Місячник незрячих».

06 10 2017     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)

05 жовтня 2017 Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації проведено виїзне засідання колегії на базі Базалійського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів Теофіпольського району та Кушнірівського і Лонковецького будинків-інтернатів Волочиського району.

06 10 2017     Категорія: Цікаве

Хорошою традицією в Центрі реабілітації  є організація та проведення  свята Осені. Для підопічних Центру-це яскраве свято врожаю та  квітів.

Саме 5 жовтня 2017 року воно видалося особливим і неповторним  та проводилося під гаслом «Заходь у гості, щедра осінь».

Цей захід поєднав не лише  свято приходу пори урожаю, різнобарв’я природи  - він є символічним для установи, адже саме 05 жовтня 2005 року рішенням 26 сесії Хмельницької міської ради був створений Центр реабілітації «Родинний затишок» і саме 05 жовтня з’явилася на світ Ольга Сандуляк, народження якої стало поштовхом до створення Центру.

05 10 2017     Категорія: Цікаве

У перший день другого осіннього місяця до Базалійського будинку-інтернату завітали представники громадських організацій ветеранів та учні місцевої школи, щоб вшанувати людей старшого покоління, які віддали рідній країні та своїм нащадкам кращі роки свого життя.

04 10 2017     Категорія: Цікаве

З нагоди відзначення Дня громадян похилого віку  до Бахматовецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів із подарунками та святковою концертною програмою завітали художні колективи Чорноострівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) "Калина" та "Чорноострівчанка", представники Бахматовецької сільської ради Хмельницького району та благодійники.

03 10 2017     Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)

На підсумковій конференції, яка відбулася 3 жовтня 2017 року підведено підсумки проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області».

02 10 2017     Категорія: Цікаве

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.

До Міжнародного дня людей похилого віку територіальними центрами соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено низку заходів.

Страница 1 из 67  > >>