08 11 2021
Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)

До уваги одержувачів пільг та житлових субсидій у грошовій безготівковій формі


Якщо громадяни, які отримували пільги/житлові субсидії у грошовій безготівковій формі через АТ “Ощадбанк”, споживали комунальні послуги в опалювальний сезон 2020/2021 року на суму, меншу за розмір пільги/субсидії, на їх обліковому записі в АТ “Ощадбанк” станом на 1 червня 2021 року залишились зекономлені кошти пільги/житлової субсидії.

Такі кошти виплачуються одержувачам пільг/житлових субсидій АТ “Ощадбанк” шляхом перерахування їх на поточні рахунки зазначених осіб, відкриті в АТ “Ощадбанк”, про що АТ “Ощадбанк” інформує одержувачів шляхом надсилання смс-повідомлення (у разі наявності інформації про номер мобільного телефону) або інформаційного повідомлення через електроні засоби зв’язку (за наявності). У разі відсутності рахунка в АТ «Ощадбанк» рахунок відкривається за зверненням одержувача пільг/житлової субсидії в порядку, визначеному АТ “Ощадбанк”.

За даними АТ “Ощадбанк” по Хмельницькій області станом на 1 листопада 2021 року 3,1 тис. пільговиків та 0,5 тис. одержувачів житлових субсидій ще не звернулися до АТ «Ощадбанк» щодо виплати їм залишків коштів, що обліковуються за їх обліковим записом.

Таким громадянам необхідно терміново звернутися до АТ “Ощадбанк” для відкриття поточного рахунку для зарахування на них коштів. При цьому з метою уникнення масового скупчення громадян в умовах поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, рекомендуємо користуватися електронною чергою відвідування відділення банку. Цією послугою можна скористатися на офіційному веб-сайті АТ «Ощадбанк».

Структурним підрозділам з питань соціального захисту населення доручено додатково поінформувати громадян про необхідність звернення до АТ “Ощадбанк” для отримання залишків зекономлених коштів.

Звертаємо увагу, що залишки коштів, за якими не буде звернень щодо їх виплати, 20 грудня поточного року припиняють обліковуватись АТ “Ощадбанк” за такими обліковими записами одержувачів пільг/житлової субсидії та протягом двох робочих днів повертаються на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.