27 05 2021
Категорія: Соціальні проекти

Проведення першого етапу конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких у 2021 році надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету


26 травня 2021 року проведено перший етап (індивідуальне оцінювання конкурсних пропозицій) конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких у 2021 році надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету.

Конкурс проводиться в рамках виконання Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2021 – 2025 роки, затвердженої рішенням Хмельницької обласної ради від 24 грудня 2020 року № 8-2/2020.

Конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 194) та наказу Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації від 24.03.2021 року № 35/н «Про організацію та проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського  суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2021 році».

На засіданні членами комісії опрацьовано конкурсні пропозиції, що подані інститутами громадянського суспільства, на відповідність запланованих заходів пріоритетним завданням, визначеним організатором конкурсу, та адміністративно-територіальному рівню виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу).

 

ВИРІШИЛИ:

Керуючись пунктами 7, 15 Порядку:

  1. 1. Допустити до участі у другому етапі конкурсу наступні інститути громадянського суспільства:

1.1. Хмельницька обласна громадська організація «Чорнобиль» співробітників органів та військ МВС;

1.2. Хмельницька обласна організація Українського товариства сліпих (УТОС);

1.3. Хмельницька обласна організація Українського товариства глухих (УТОГ);

1.4. Хмельницький Фонд соціального захисту та реабілітації осіб з інвалідністю;

1.5. Громадська організація «Хмельницьке обласне товариство політичних в’язнів, репресованих та членів їх сімей»;

1.6. Хмельницька обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»;

1.7. Хмельницьке регіональне суспільно-культурне товариство «Переселенці»;

1.8. Громадська організація «Два крила»;

1.9. Хмельницька обласна організація Організації ветеранів України;

1.10. Громадська організація «Асоціація батьків дітей з хромосомними порушеннями та іншими вадами розвитку «Сонячні діти»;

1.11.Центр соціальної опіки та адаптації дітей, що опинились без опіки батьків «Дитяча надія»;

1.12. Громадська організація «Спілка інвалідів війни та ветеранів АТО Хмельниччини».

 

2. Провести другий етап конкурсу у червні 2021 року.