01 07 2019
Категорія: Накази Департаменту

Порядок направлення дітей до закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів обласного бюджету


ХМЕЛЬНИЦЬКА  ОБЛАСНА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

вул. Володимирська, 109, м. Хмельницький, 29000                            Код ЄДРПОУ  25921623

тел. (0382) 65-68-79, факс: 79-57-83                               E-mail: depszn@hmsoczahist.adm-km.gov.ua

 

 

НАКАЗ

 

_______________                  м. Хмельницький                                 № ______

 

 

Про  затвердження  Порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів обласного бюджету

 

 

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», рішень обласної ради від 21 грудня 2018 року № 26-23/2018 «Про обласний бюджет Хмельницької області на 2019 рік» (із змінами), від 21 грудня 2018 року № 46-23/2018 «Про обласну програму оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року», з метою належної організації оздоровлення та відпочинку дітей за рахунок коштів обласного бюджету

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Порядок направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів обласного бюджету, що додається.


2. Начальнику управління соціального захисту пільгових категорій громадян та з питань персоналу  Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації І. Гловацькому довести Порядок направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів обласного бюджету до відома структурних підрозділів, до компетенції яких належать питання організації оздоровлення  та відпочинку дітей.

 

3. Цей наказ набирає чинності після державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області з моменту його оприлюднення.

 

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації М. Дідика.

 

 

Директор Департаменту                                                                        С. Лукомська