Головна
написати адміністратору
україна Хмельницька обласна державна адміністрація

Головне управління праці
та соціального захисту населення

Хмельницької обласної державної адміністрації


Офіційне інтернет представництво
Новини | Управління | Керівництво | Ресурсний центр | Обчислювальний центр | Законодавство
Матеріали


Ресурси


Календар

Посилання

Опитування
Оцініть наш сайт
Гарний
Добрий
Так собі
Не дуже





» ГУПСЗН » Новини РЦ » Конкурс малих грантів з протидії торгівлі людьми
Конкурс малих грантів з протидії торгівлі людьми

Західноукраїнський центр "Жіночі перспективи" оголошує конкурс малих грантів з протидії торгівлі людьми

Мета конкурсу: активізувати ініціативи місцевих громад у подоланні торгівлі людьми в Україні, збільшити кількість ідентифікації постраждалих від торгівлі людьми. 
 

Адміністратор: Західноукраїнський центр “Жіночі перспективи”

Реєстрація до: 10.08.2009

Західноукраїнський центр “Жіночі перспективи” запрошує до участі у конкурсі малих грантів з протидії торгівлі людьми. До конкурсу запрошуються громадські організації з різних регіонів України, які працюють у напрямку подолання торгівлі людьми та мають досвід співпраці з Обласними управліннями МВС боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, обласними управліннями у справах сім’ї та молоді та місцевими (районними) адміністраціями.

Конкурс оголошено в рамках проекту “Розробка механізму співпраці між дотичними органами, службами та організаціями для покращення ідентифікації потерпілих, надання допомоги та притягнення до відповідальності винних осіб у сільських місцевостях України”, що фінансується Державним Департаментом США.

У рамках конкурсу буде підтримано 10 проектів у розмірі до 5 тисяч дол.США кожний.

Діяльність, яка буде підтримуватися:
впровадження механізмів по виявленню постраждалих від торгівлі людьми;
проведення заходів з сільськими головами та іншими дотичними до проблеми інституціями;
проведення адвокасі кампаній, спрямованих на збільшення кількості ідентифікацій потерпілих від торгівлі людьми в регіоні.

В рамках конкурсу не підтримуються політичні партії та бюджетні установи. Кошти гранту не можуть бути використані, на придбання оргтехніки, оплату навчання чи стажування, а також на послуги постраждалим від торгівлі людьми.

До заявки необхідно додати лист підтримки від Обласного управління МВС боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, копію Свідоцтва про реєстрацію громадської організації та інші додатки, які з Вашого погляду демонструють здатність Вашої організації реалізувати заплановану діяльність.

Заявки просимо надсилати на поштову адресою:

79070, м.Львів, пр.Червоної Калини, 36, Західноукраїнський центр “Жіночі перспективи” з приміткою: “На конкурс” та за електронною адресою women@women.lviv.ua Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. з приміткою: “На конкурс”. Електронною поштою надсилати аплікаційну форму (без додатків) та бюджет, на поштову адресу – по 2 примірники (1-оригінал та 1 копія) аплікаційної форми, додатків та бюджету.

Останній термін прийому пропозицій електронною поштою – 10 серпня 2009 року.

Дата подання проекту визначається за поштовим штемпелем.

Термін реалізації проекту до 6 місяців, починаючи з 1 жовтня 2009 року.

Проекти, що надійдуть після вказаного в оголошенні терміну, не розглядатимуться.

Подані на конкурс матеріали не повертаються й не рецензуються.

Остаточне рішення щодо проекту перегляду не підлягає.

Причини відмови в підтримці проекту не повідомляються.

Процедура розгляду заявки:
заявки будуть розглядатися Конкурсною Комісією;
рішення Комісії остаточні;
результати конкурсу будуть оголошені 1 вересня 2009 року;
про результати конкурсу всі учасники будуть повідомлені письмово.

За додатковою інформацією чи довідками просимо звертатися за телефоном: 8-032-295-50-60, Iryna_Trokhym@women.lviv.ua. Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. контактна особа – Ірина Трохим

Кошти на реалізацію проекту будуть перераховані на окремий розрахунковий рахунок організації у національній валюті за курсом НБУ.

Критерії оцінки та відбору:
досвід роботи у сфері протидії торгівлі людьми не менше 3-х років;
досвід роботи з правоохоронними органами;
досвід проведення навчальних програм та адвокасі кампаній;
реалістичність запланованої діяльності;
власний внесок організації
відповідність витрат запропонованій діяльності Завантажити анкету для участі у конкурсі

Джерело: Західноукраїнський центр “Жіночі перспективи”
Контакти
Західноукраїнський центр “Жіночі перспективи” 
+38-032-295-50-60
http://ngo.lviv.ua/index.php?opt...

Кількість переглядів: 155.
Автор: rckm
3 августа 2009


Design by HOCOROIFSP © 2009

обмен Webmoney