01 11 2017
Категорія: Офіційно (Пресс-релізи)

Відбулося спільне засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення


31 жовтня 2017 року під головуванням першого заступника голови адміністрації В. Кальніченка відбулося спільне засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні було відмічено, що питання підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин на сьогоднішній день залишаються пріоритетними в роботі облдержадміністрації.

Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника у серпні поточного року у порівнянні до січня місяця по області зросла на 913,8 грн. або на 18,2% і склала 5941,2 гривень.

Що стосується легалізації трудових відносин, то протягом січня- вересня 2017 року в області проведена відповідна робота, за результатами якої виявлено 496 порушень.

Зареєстровано 3514 суб’єктів підприємницької діяльності, 1978 трудових договорів між підприємцями-фізичними особами та найманими працівниками та 2411 трудових договорів з найманими працівниками у юридичної особи.

Реалізація вжитих в області заходів дала змогу вивести з «тіні» 7903 особи.

Щодо виплати заборгованої заробітної плати, то протягом січня-жовтня 2017 року повністю виплачено борги із заробітної плати працівникам 9 підприємств на суму понад 814 тис. гривень.

Станом на 01 вересня поточного року за сумою боргу область посіла 4 місце серед регіонів України.

Станом на 01 жовтня 2017 року в області залишається 17 підприємств-боржників із загальною сумою заборгованої заробітної плати 5,6 млн. гривень.